DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Parfémy a kosmetika FM Group

iq test

Parfémy a kosmetika, kterou si zamilujete...


                                                                                                                                             

Rádi pěkně voníte, ale zdá se vám, že je cena světoznámých parfémů přemrštěná?

Firma FM Group má pro vás řešení jak získat parfémy levně - za nesrovnatelnou cenu! Společnost FM Group vyrábí parfémy se stejným složením jako například Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Mexx a mnoho dalšího, s tím rozdílem, že je cena podstatně nižší. Nemusíte totiž platit za značku parfému, ale jen za jeho recepturu a výsledek je přitom stejný.

 
FM Group vyrábí stejně kvalitní vůně za podstatně nižší ceny.Parfémy Fm Group se vyrábí ze stejně kvalitních surovin jako u slavných jmen.Za značku se tu však neplatí.U značkového parfému totiž základní igredience tvoři jen nepatrný zlomek ceny,zbytek ceny tvoří honosný flakon,reklama,zisk distributora a parfumerie,která bývá v luxusních a drahých prostorách a to se musí odrazit i na ceně parfému.
FM Group nakupuje kvalitní suroviny od renomovaných dodavatelů stejně jako značkové společnosti.Parfémy jsou baleny v jednotných flakonech a tak je dosahováno značných úspor na konečné ceně.Cesta parfému k tobě je tedy kratší a levnější.
Jistě máš svoji oblíbenou vůni nebo se můžeš podívat zda tě nezaujme něco jiného.Parfémy FM Group se v ČR prodávají již přes 2 roky a mají mnoho spokojených zákazníku.Každý si našel svoji oblíbenou vůni.Je to take proto,že parfémy FM Group voní déle,mnohdy totiž obsahují více vonných látek než několikanásobně dražší značkové vůně.

Proč nakoupit u nás:
 • Nemusíte platit za značku parfému, platíte jen za vůni

  Podle platné legislativy se Vůně NEDAJÍ PATENTOVAT a na tom je postavena obchodní strategie společnosti FM Group - Nemusíte platit za drahou značku parfému, ale jen za jeho recepturu. Tak kvalitní levné parfémy najdete jen u firmy FM Group.
 • Poštovné a balné zdarma

  Ať už si vybere jakýkoliv způsob doručení, při objednávce od 500 Kč včetně Vám není účtováno poštovné a balné.
 • Garantujeme nejnižší ceny parfémů FM Group

  Ceny nabízeného zboží, parfémů a kosmetiky se řídí výhradně oficiálním prodejním ceníkem FM Group Czech. Nikde nenajdete zboží FM Group levněji než u nás.
 • Garance velké společnosti

  Společnost FM Group v současné době působí v 20 zemích světa (kromě zemí EU např. také v USA, Austrálii a dalších), kde nabízí své výrobky, parfémy a kosmetiku.
 • Možnost vrácení výrobků či výměny zboží

  U nás o své peníze rozhodně nepřijdete. Pokud se Vám výrobky nebudou líbit, můžete využít zákonnou 14denní lhůtu pro vrácení výrobků a my Vám vrátíme peníze.
 • Záruka kvality kosmetiky a parfémů

  Pod těmito odkazy naleznete certifikát a deklaraci společnosti FM Group, které svědčí o kvalitě všech kosmetických výrobků (certifikát, deklarace).
 • Expresní doručení kosmetiky a parfémů

  Většinu parfémů máme skladem - parfémy tak obdržíte během 2-5 pracovních dní.


 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek